پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

تجمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حمایت از سپاه+عکس | بندیر نیوز

کد خبر: 14534
تاریخ انتشار: ۲۵ فرو ۹۸ - ۲۰:۰۰

دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حمایت از سپاه پاسداران و محکومیت دولت آمریکا در تروریست خواندن سپاه تجمع کردند.

تجمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حمایت از سپاه+عکس

به گزارش بندیرنیوز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در محکومیت آمریکا در زمینه تروریست خواندن سپاه و حمایت از این نهاد انقلابی تجمع کردند.

 

جانشین سپاه فتح استان در ادامه این مراسم ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و همچنین فرار سیدن ولادت امام حسین (ع) روز پاسدار بیان کرد: در چند روز گذشته با اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی و همچنین دهن کجی ترامپ به ملت ایران اشاره کردم دشمنان ما از احمق ها بوده، زیرا ملت ما ۸۰ میلیون پاسدار دارد.

سرهنگ جهانگیر انصاری اظهار کرد: خاطره ای را بیان کنم مبنی بر اینکه در زمان جنگ پرستار خانمی را دیدم که در آن مکان مشغول فعالیت بود و من به شکل متعجب پرسیدم مگر خواهران در این مکان هم فعالیت می کنند، آن خواهر در جواب گفت آمده ام که راه برادر شهیدم را ادمه دهم.

انصاری اضافه کرد: امروز شعار نیل تا فرات اسرائیل تضعیف شده و آن شعار به جبهه مقاومت تبدیل شده است و باید اشاره کرد جبهه مقاومت توسط مجاهدان ایرانی، زینبیون، فاطمیون، حشدالشعبی به فرماندهی سردار سلیمانی سیلی محمکی به این شعار صهیونیست ها زده است، از طرفی دشمنان شکست های متعددی از سپاه پاسداران متحمل شده اند، از جمله دستگیری مزدوران امریکایی در خلیج فارس و به اسارت گرفتن آنها و به زمین نشاندن پهباد مدرن امریکایی به صورت صحیح و سالم را می توان اشاره کرد.

وی افزود: آمریکایی ها گروه های زیادی تروریستی شامل منافقین، مجاهدین خلق، جیش الظلم و القاعده را ساخته اند، در جنگ تحمیلی مدرن ترین امکانات را در اختیار رژیم بعث قرار دادند، در هر جنگی از جمله جنگ سخت و نرم که آمریکایی ها با ایران وارد شدند، در قصیه برجام آنها خود نقض عهد کردند و شکست خوردند و از طرفی آنها جبهه مقاومت را به دلیل شکست شعار نیل تا فرات در گروه های تروریستی قرار داده ، بنابراین انتظاری بیش از این از امریکا نیست و قطعا سیلی های محکمتری بعد از این خواهند خورد.

سرهنگ انصاری بیان کرد: از اول انقلاب تاکنون آمریکایی ها شکست ها و سیلی های محکمی خورده اند، در همین ارتباط وقتی در هشت ساله دفاع مقدس ۵۰ هزار دانش آموز شرکت میکنند و از این تعداد ۳۶ هزار دانش اموز با شهادت خود سبب اقتدار و امنیت انقلاب شدند طبیعی است که آنها دچار شکست شوند، اما امروزه کوچکترین کشورهای دنیا در مقابل این کشور زانو می زنند.

وی در پایان گفت: ما نگران هستیم کسی که خود پرورش دهنده تروریست است، سپاه را در گروه های تروریستی قرار می دهد ولی مشاهده شد هیچ کشوری با آنها همراه نشد، بنابراین باید گفت این سپاه پاسداران است که راه انقلاب را با قدرت ادامه خواهد داد.

 

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان اینکه تفکر انقلاب اسلامی اندیشه اسلام ناب محمدی است، گفت: انقلاب اسلامی توانست تفکر خود را به جوامع و قاره‌های مختلف  مختلف صادر کند.

حجت‌الاسلام داستار افزود: تفاوت نظام جمهوری اسلامی با سایر نظام‌ها در این بوده که توانست حاکمیت دین و معنویت را زنده کند و حاکمیت آن بر اساس اسلام ناب محمدی است.

وی با تقدیر از تلاش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف برای پویایی انقلاب ادامه داد: پاسداران به عنوان فرزند انقلاب مجاهدانه، اخلاق محور، عمل محور، جهادی و بر مبنای اصول و آرمان‌های انقلاب فعالیت می‌کنند و جانانه از ایران اسلامی پاسداری می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما