پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

برگزاری همایش رهروان زینبی دهه دوم محرم در کهگیلویه و بویراحمد | بندیر نیوز

کد خبر: 15834
تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۹۸ - ۱۸:۵۹

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همکاری نهادهای مسوول و هیات‌های مذهبی همایش رهروان زینبی دهه دوم محرم برگزار می‌شود.

برگزاری همایش رهروان زینبی دهه دوم محرم در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بندیرنیوز؛ حجت‌الاسلام سید رضا افتخاری از برگزاری همایش رهروان زینبی در دهه دوم ماه محرم خبر داد و اظهار کرد: این همایش با همکاری صدا و سیمای مرکز استان، اوقاف و امور خیریه، سپاه فتح، شهرداری و هیات‌های مذهبی خواهران نیمه دوم ماه محرم برگزار می‌شود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کمک تبلیغات اسلامی به هیات‌های مذهبی دارای ظرفیت گفت: در نیمه دوم ماه محرم هیات‌ها برنامه‌های عزاداری را در دستور کار دارند که البته این برنامه‌ها به صورت روضه‌های خانگی برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به استقرار ۷۰۰ طلبه و روحانی مستقر و طرح هجرت در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد در ایام محرم و صفر گفت: به هیات‌های مذهبی تاکید شده مقداری از زمان خود را به قرآن‌خوانی و تلاوت قرآن اختصاص دهند و این ایام برنامه‌های قرآنی در دستور کار هیات‌ها قرار دارد.

 

این مسوول با اشاره به اینکه برخی از روحانیون به صورت جهادی در مناطق مختلف استان حضور دارند در خصوص هیات‌های مذهبی گفت: برخی از هیات‌های مذهبی ثبت شده هستند و برخی در حال طی فرآیند ثبت‌نام هستند که با احتساب این هیات‌ها تعداد آنها به یک هزار هیات می‌رسد، ضمن اینکه ۸۲۰ مداح ثبت شده در استان هستند.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما