پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

برنامه‌های هفته دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد تشریح شد | بندیر نیوز

کد خبر: 15916
تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۹۸ - ۱۳:۰۴

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری میز خدمت با حضور مسئولان و فرمانده هان سپاه در میعادگاه نماز جمعه، تئاتر خیابانی، سرودهای خیابانی در میدان هفت تیر یاسوج و اعزام گروه‌های جهادی و پزشکی به مناطق محروم استان و ارائه خدمات به مردم در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

برنامه‌های هفته دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد تشریح شد

به گزارش بندیرنیوز،  با حضور سردار حمید خرمدل نشست خبری فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

داریوش مثنوی معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست خبری با تبریک هفته دفاع مقدس و ایام بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به تشریح برنامه‌های این هفته در سپاه فتح پرداخت و اظهار کرد: یکشنبه ۳۱ شهریور اولین روز هفته دفاع مقدس است که این روز به عنوان روز قدرت، توانمندی نیروهای مسلح نامگذاری شده است که در این روز نیروهای مسلح رژه خواهند رفت. همچنین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای هفته دفاع مقدس را داریم.

مثتنوی در ادامه گفت: روز دوشنبه ۱ مهر ماه دومین روز هفته دفاع مقدس است که به عنوان روز دانش پژوهشی، معرفت، جوانان و سربازان نامگذاری شده است که در این روز طی مراسمی باشکوه زنگ مقاومت را در مدارس خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه سه شنبه ۲ مهر ماه ۹۸ به عنوان رونق تولید و خودباوری نامگذاری شده است، گفت: در این روز بازدید از پروژه‌های اقتصاد مقامتی و خدمات عمرانی مجموعه بسیج را داریم.

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز چهارشنبه ۳ مهرماه به عنوان روز بصیرت و دشمن شناسی و ولایتمد آری و دفاع همه جانبه نامگذاری شد. روز پنجشنبه ۴ مهرماه نیز به عنوان شهیدان، جانبازان و فخر آفرینان نامگذاری شد که در این آئین نکوداشت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا را در کنار قبور مطهر شهدا داریم.

مثنوی گفت: روز جمعه ۵ مهرماه نیز به عنوان روز خانواده و ورزش همگانی نامگذاری شد که البته در این روز فرمانده هان سپاه قبل از خطبه‌های پیش از نماز جمعه سخنرانی خواهند کرد. روز شنبه ۶ مهرماه ۹۸ نیز روز رزمندگان، حماسه آفرینان و جهادگران نام گرفته است که عملیات طریق القدس را بازسازی خواهیم کرد و عموم مردم می‌تواند از این عملیات بازدید به عمل آوردند.

وی گفت: روز یکشنبه ۷ مهر ماه ۹۸ به عنوان روز فرمانده هان، پیشکسوتان و مسئولان نامگذاری شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: برگزاری میز خدمت با حضور مسئولان و فرمانده هان سپاه در میعادگاه نماز جمعه، تئاتر خیابانی، سرودهای خیابانی در میدان هفت تیر یاسوج و اعزام گروه‌های جهادی و پزشکی به مناطق محروم استان و ارائه خدمات به مردم در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

به گفته مثنوی نشست‌های بصیرت افزایی، روشنگری و آگاهی سازی در موضوعات مختلف هفته دفاع مقدس و جنگ هشت ساله برگزار خواهد شد و همچنین سرکشی از خانواده شهدا، جانبازان و پیشکسوتان نیز برگزار می‌شود.

وی گفت: افتتاح از خانه عالم شهرستان گچساران و باشت با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و المان شهدای لنده و دهدشت و ۱۲۳ مسکن مددجویان کمیته امداد از دیگر برنامه‌های ما است.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما