پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

انتشار فیش حقوقی مدیر کهگیلویه و بویراحمدی در فضای مجازی+عکس | بندیر نیوز

کد خبر: 15957
تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۹۸ - ۱۴:۰۰

وحید محمدی تبار مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد از خود شجاعت نشان داده و در صفحه مجازی خود تصویری از فیش حقوقی متعلق به خودش را منتشر کرد که در نوع خود جالب توجه است.

انتشار فیش حقوقی مدیر کهگیلویه و بویراحمدی در فضای مجازی+عکس

به گزارش بندیرنیوز؛ انتشار تصاویر فیش حقوقی مدیران دولتی از اخباری است که هر چند وقت یک بار ذهن افکار عمومی را درگیر کرده است؛ مبالغ چشمگیر حقوق و پاداش مدیران بانکی و بیمه‌ای و اختلاف قابل توجه آن با میزان دریافتی کارمندان و بازنشستگان موجب تعجب و نارضایتی مردم شده است.

نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که در ساختاری که شفافیت وجود ندارد و مشخص نیست صدها و هزاران نیرویی که در بخش دولتی و عمومی غیر دولتی و در نهادها کار می‌کنند چقدر جبران زحمت می شوند، صحبت کردن در مورد دریافتی یک نفر به صورت تصادفی نتیجه درستی نخواهد داشت. در واقع اگر چیزی به صورت قانون وجود دارد باید برای همه رعایت شود.

اما در این میان یکی از مدیران کهگیلویه و بویراحمدی با انتشار تصویری از فیش حقوقی خود در فضای مجازی رونمایی کرد.

وحید محمدی تبار مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد در صفحه مجازی خود تصویری از فیش حقوقی متعلق به خودش را منتشر کرد که در نوع خود جالب توجه است چرا که یک مسئول دولتی این شجاعت را در خود دیده است که با مردم شفاف باشد و فیش حقوقی را در معرض دید همگان قرار دهد.

شجاعت و جسارت محمدی تبار در انتشار فیش حقوقی خود تحسین برانگیز است و می تواند پیام روشنی برای سایر مدیران داشته باشد.

 

منبع: صبح زاگرس

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما