امنیت مهمترین مقوله در انتخابات است | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
امنیت مهمترین مقوله در انتخابات است

فریادلر؛ نشست فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه و پلیس فتا با اصحاب رسانه  شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در راستای پیشگیری از وقوع جرم در انتخایات  در محل سالن جلسات این فرماندهی برگزارشد.

سرهنگ جهان دیماز با اشاره به نقش تاثیر گذار اصحاب رسانه گفت: هدف از تشکیل این جلسه ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر برای ارائه خدمات متنوع به احاد جامعه است.

وی افزود:باتوجه به اهمیت مسئله انتخابات این جلسه کاملا ضروری بود که این دعوت را خبرنگاران لبیک گفتند و حضور یافتند که امیدواریم بتوانیم در جهت رفع مشکلات گام های بزرگی برداریم و این تعامل را روز به روز پیش ببریم.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه تصریح کرد:از اصحاب رسانه شهرستان و مردم که با بصیریت خود با درک شرایط موجود در حوادث بنزین با صبوری تمام این فتنه ها را خنثی کردند که الحمدالله همکاری خوب مردم باعث شد مردم تا جو شهرستان ارام باشد.

وی تاکید کرد:پیشگیری خوب اصحاب رسانه در دفع این مسائل باعث شد تا همکاری خوبی با پلیس در جهت تامین امنیت پایدار شهرستان داشته باشیم زیرا امنیت یکی از شاکله های مهم جامعه است پس باید متولیان این مولفه را به درستی در جامعه نهادینه کنند.

دیماز گفت: امنیت یک منطقه گاهی با اولین جرقه به مخاطره می افتد ولی گاهی نیز سالیان سال به طول خواهد انجامید که نیازمند امادگی همه دستگاه ها به خصوص خبرنگاران است.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: فضای مجازی بهترین بستر برای فعالیت دشمن است که با شایعه سازی و طرح برخی از مسائل و برداشت غلط از مسائل در جهت بی اعتمادی مردم به حاکمیت و نا امید کردن مردم بودند.

دیماز خاطرنشان کرد: بیش از دوماه مانده تا انتخابات و در این روز ها شاهد تب و تاب کاندیدا و بیان نظرات کاندیدای مجلس بودیم که انتظار داریم همه دستگاه ها به خصوص اصحاب رسانه نسبت به درج برخی مطالب در سایت های خود زمینه نا امنی را فراهم می کند که حقیقتا این مسئله می تواند در تعیین برخی حوادث فراهم می کند.

وی در ادامه تاکیدکرد:اگر همکاری اصحاب رسانه به درستی در تامین امنیت روحی و روانی مردم می تواند تاثیر گذار باشد  لذا باید در انتشار این مطالب نهایت دقت لازم را داشته باشیم که باید بیشتر مراقبت کنیم و برای ما حمایت از کاندیدای خاص مهم نیست ولی باید به گونه ای رفتار کند که امنیت روحی و روانی جامعه را درگیر این مهم نکند.

دیماز تاکیدکرد:رعایت نکردن انصاف در حوزه خبر باعث برهم خوردن امنیت یک منطقه می شود که نقش خبرنگاران در این حوزه می تواند مثمر ثمر باشد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه تصریح کرد: رسانه ها نقش مهمی در تامین امنیت انتخابات دارند لذا باید از قلم و جایگاه خود در این حوزه کاملا صیانت و پاسداری کند.

دیماز گفت:تبلیغات انتخاباتی برای کاندیدای انتخاباتی تاقبل از اعلام ممنوع است و جرم است که باید خبرنگاران در این حوزه نهایت دقت لازم را داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/ح

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد