پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

امنیت بسترساز ترقی در عرصه‌های مختلف است | بندیر نیوز

کد خبر: 16082
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۹۸ - ۱۴:۳۷

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: امنیت بستر تمامی حرکت‌ها و پیشرفت‌هاست و در مقابل آن نا امنی سبب فروپاشی و از بین رفتن تلاش‌ها و زحمات در جامعه می‌شود.

امنیت بسترساز ترقی در عرصه‌های مختلف است

به گزارش بندیرنیوز ، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی روز پنجشنبه در نشست با کارکنان و مسئولان نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته ناجا، اظهار داشت: ابزار های فساد در جامعه به شکل حیرت انگیزی افزایش یافته اند و بهترین رویکرد برای ایستادن در مقابل آن ها تاسی و الگو گیری از عاشورا است.

 

وی افزود: تمامی نهاد ها و سازمان ها باید هم سو با همدیگر در راستای ایجاد امنیت و همگام با نیروی انتظامی باشند و نباید جامعه را رها کرد تا بی حجابی، پستی و ناپاکی رخنه کنند و جامعه را آلوده کنند.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: چنانچه انسان های ناپاک بر جامعه مسلط شوند آنگاه دوران دنیا بر ۲ مدار ننگ و مرگ دوران خواهد داشت.

 

آیت الله ملک حسینی ابراز داشت: ایران اسلامی، جامعه شرافت و کرامت است و در حریم غیرت و اخلاق تربیت شده ایم و ذلت را نباید بپذیریم، دین داری با پستی و لئامت نقطه مشترکی ندارد.

 

وی تاکید کرد: همچنین اگر حاکمیت جوامع به سمت پول و ثروت بروند جامعه بسته می شود، و دشمن بر دینتان متمرکز می شود.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از برخی سایت ها و قلم به دستان، افزود: مفاهیم پاک و مقدس چون آقازاده را خراب نکنید، آقازاده به کسی که شغلی عالی و پول و مقام بسیار به دست می آورد اطلاق نمی شود، از زمانی که افراد غیر کارشناس قلم به دست گرفتند مفاهیم نیز نابود شد.

 

وی عنوان کرد: آمارها و عملکرد پلیس استان در بیشتر مسائل از جمله کاهش نزاع های دسته جمعی در استانی که عشیره ای و قبیله ای هستند، مثال زدنی است و نباید خدمات و زحمات شان نادیده گرفته شود.

 

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در هفته نیروی انتظامی «ناجا» که از امروز ۱۱ مهر ماه جاری با شعار «پلیس هوشمند، امین مردم» آغاز می‌شود، بیش از ۱۳۰ برنامه مختلف در این استان برگزار خواهد شد.

 

سردار مهدی انصاری بیان کرد: برنامه های این هفته از قبیل تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا، نشست با ریش سفیدان استان، برپایی نمایشگاه فضای مجازی، امحای مواد مخدر، دیدار با کارکنان بیمار در بیمارستان ها و اجرای برنامه‌های مختلف دیگر هستند.

 

وی ابراز داشت: امسال افزون بر سه تن و ۷۰۰ کیلوگرم انواع مخدر در استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد افزایش نشان می‌دهد.

 

انصاری عنوان کرد: این استان امسال از لحاظ سرقت های مهم در میان استان های کشور استان رتبه ۲۹، سرقت های خرد ۲۷، شرارت ۲۷، خودکشی ۲۳ و قتل ۱۹ است.

 

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امسال وقوع جرم‌های سایبری در این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۷۱ درصدی داشته است.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما