اقتدار سپاه/ احتضار آمریکا | فریاد لر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
اقتدار سپاه/ احتضار آمریکا

فریادلر؛ سید شکراله امامی کارشناس ارشد علوم سیاسی

 

دربامدادی که حاکی از انتقامی سخت از دشمن بود غرش موشک های سپاه مقتدر به انتقام‌ سرداری محبوب دلها بر سر خفاشان آمریکایی در بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد فرود آمد تا پوشالی بودن این ببرهای کاغذی را برای جهانیان به اثبات برساند.

 

عین الاسد یعنی چشم شیر، یعنی محوری ترین پایگاه و در واقع مقر فرماندهی نیروهای تروریست آمریکا درمنطقه غرب آسیا.
جالب است که آغاز عملیات همزمان شد با ساعتی که تروریست های آمریکایی ناجوانمردانه سردار سلیمانی و ابومهدی را مورد هدف قرار داده بودند.

 

این درس انتقامی بود که جیش الاسلام برجیش الکفر وارد ساختند و با اثبات اقتدار خویش احتضار دشمن را رقم زدند و به همپیمانان منطقه ای و جهانی هشدار دادند که دوران بزن دررو به پایان رسیده است.

 

دوران هژمونی متجاوزین آمریکایی بر منطقه به پایان خویش نزدیک و افول قدرت آمریکا در پایان خط است و هیمنه امریکا در برابر قطرات خون مقدس سردار سلیمانی به اضمحلال و انتها رسیده و این تفسیر آن کلام عرفانی و الهی سردار سلیمانی است که فرمود: ” من یک تنه مقابل آمریکا می ایستم” و امروز عظمت خون پاک این شهید، سردمداران آمریکا و نظام سلطه را در بحران ترس و اضطراب انتقام جبهه مقاومت از ایران تا یمن و تمام نقاط دنیا گذاشته و خواب آرام را از آنها گرفته است.

 

نصر ونصرت الهی نزدیک است

 

 

انتهای پیام/ح

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد