امروز

یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۸:۴۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش بندیرنیوز؛ این دیدار به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور رئیس و جمعی از هنرمندان حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در سالن شهید شوشتری سپاه فتح استان برگزار شد.

 

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار ضمن تبریک سال نو ، هفته هنر انقلاب اسلامی و اعیاد شعبانیه، گفت: هنرمندان حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام رئیس جمهور خبیث آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم و حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام می کنند.

 

شریف اسلامی بیان کرد: تروریسیتی خواندن سپاه، ترامپ را در دنیا و حتی آمریکا منزوی کرد تا جایی که مشاورین ارشد اوباما و کاخ سفید نیز که دشمن ما هستند این اقدام رئیس جمهور آمریکا را سرزنش کردند.

 

وی عنوان کرد: اقدام بی شرمانه رئیس جمهور آمریکا موجب اتحاد و همدلی هرچه بیشتر ملت ایران شد و این فضای وحدت و همدلی که می تواند به ما مصونیت ببخشد را باید حفظ کرد.

 

 

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این همدلی بین همه جریان های ذیل نظام جمهوری اسلامی وجود دارد و باید تلاش کنیم که در دام نقشه ها و توطئه هایی که دشمن برای ما ترسیم می کند نیفتیم .

 

اسلامی افزود: در جریان وقوع سیل در برخی استان های کشور دشمنان نظام و انقلاب تلاش کردند که با اختلاف و تفرقه افکنی خدمات دولت و سپاه را جدای از همدیگر و در تقابل با یکدیگر قرار دهند که با هوشیاری به حول و قوه الهی این نقشه آنها نیز با شکست مواجه شد.

 

وی در ادامه ضمن تشریح برنامه های حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد افزود: هنرمندان حوزه هنری همچون گذشته ضمن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت با تولید آثار هنری در این زمینه گام برمی دارند هر که چند در سالهای گذشته نیز آثاری همچون “کتاب پایی که جا ماند”، کتاب “مقاومت خندقیان” و کتاب”فتاح” تولید و رونمایی شد .

 

وی بیان کرد: کتاب مقاومت خندقیان سال گذشته با حضور فتحعلی بزرگمهرنژاد نویسنده این کتاب در آیینی به مقام معظم رهبری تقدیم شد و امسال نیز حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد آثاری در این زمینه در دست تولید و نشر دارد.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حوزه هنری استان گفت: سپاه متعلق به مردم است و شانی بالاتر از این نیست .
سرهنگ حمید خرمدل افزود: آنچه باعث شد امریکا بخواهد از روی کینه و حسادت علیه سپاه موضع گیری کند ناشی از عملکرد مثبت نظام جمهوری اسلامی به ویژه سپاه بوده که در تثبیت موقعیت ایران اسلامی نقش اساسی دارد.

 

وی بیان کرد: آمریکایی ها چند برنامه مهم از جمله ایجاد داعش، طالبان، القاعده، طرح از نیل تا فرات، طرح خاورمیانه بزرگ و … را داشتند که همگی با شکست مواجه شد و هفت هزار تریلیون هزینه کردند که بر باد رفت و امروز نیز معامله بزرگ قرن را طراحی کرده اند که ناکام می ماند.

 

سرهنگ خرمدل ابراز داشت: یگانه مجموعه ای که محکم در مقابل آمریکا ایستاده و نهضت های آزادی بخش و مقاومت اسلامی از ان تاسی می کند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که از روی عقد و کینه آن را تروریستی خوانده اند.

 

وی گفت: آمریکا می خواهد کشوری را که در سازمان ملل متحد دارای صندلی و جایگاه است را به زعم خودش تحقیر کند و البته راه به جایی نخواهد برد.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هم اکنون ۸۰ شناور رزمی و پشتیبانی امریکایی در خلیج فارس است که لحظه به لحظه از سوی سپاه رصد می شود و اگر جرات دارند اقدام بکنند .

 

وی افزود: این موضوعات همگی تبلیغاتی است که اینگونه فکر کرده اند بحث تحریم ها و مسایل اقتصادی است و باید با سپاه برخورد کنند هر چند انها تحت فشار عربستان این کار را کرده اند اما تیرشان به سنگ خورد و موجب انسجام درونی جامعه ما شد.

 

سرهنگ خرمدل گفت: همه مجموعه ها و هر نهادی که امریکا بخواهد از ان تعریف و حمایت کند باید به خودش شک کند و ما از این اقدام امریکا علیه سپاه به خود می بالیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما نه تنها تروریسیم نیستیم بلکه حامی مستضعفین و علیه مستکبرینیم و از جریان های انقلابی و مقاومت حمایت می کنیم و تا آخر ایستاده ایم.

 

 

 

 

انتهای پیام/ح

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتبویردیتابویردیتا