پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

اعزام بیش از 1000 دانشجوی گروهای جهادی به مناطق محروم | بندیر نیوز

کد خبر: 3445
تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۹۵ - ۱۱:۵۸

مسئول بسیج ناحیه دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال تاکنون 900 دانشجو شامل 20 گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شدند و تا پایان شهریور نیز 400 نفر دیگر اعزام می شوند . شهرام مهدوی‌مطلق با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی در زمینه اردوهای جهادی تاکنون خدمات بسیار زیادی در سطح کشور و به خصوص […]

اعزام بیش از 1000 دانشجوی گروهای جهادی به مناطق محروم

مسئول بسیج ناحیه دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال تاکنون 900 دانشجو شامل 20 گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شدند و تا پایان شهریور نیز 400 نفر دیگر اعزام می شوند .

شهرام مهدوی‌مطلق با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی در زمینه اردوهای جهادی تاکنون خدمات بسیار زیادی در سطح کشور و به خصوص در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام داده اند گفت:اردوهای جهادی در مناطق محروم یکی از خدمات ماندگار نظام جمهوری اسلامی است که توسط جوانان مؤمن و علاقه‌مند به خدمت برگزار می‌شود.

وی از اعزام بیستمین گروه اردوی جهادی به روستای خیکندۀ بویراحمدخبر داد و گفت:برای تابستان امسال بیش از 25 گروه جهادی در نظر گرفته شده که تا کنون 900 نفر شامل 20 گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شدند و تا پایان شهریور نیز 400 نفر دیگر اعزام می شوند .

وی افزود:در این گروه 30 نفر از دانشجویان (خانم و آقا) پردیس فرهنگیان یاسوج حضور دارند که به مدت 10 روز به روستای خیکندۀ شهرستان بویراحمد اعزام و در زمینه های آموزشی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، عمرانی،تعمیر مساجد و مدرسه به مردم این منطقه خدمات ارائه می دهند.

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما