پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

اعتماد مردم بزرگ‌ترین سند افتخار نیروی انتظامی است | بندیر نیوز

کد خبر: 16079
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۹۸ - ۱۴:۳۳

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: حمایت و جلب اعتماد مردم و جامعه بزرگ‌ترین و بهترین سند افتخار و نقطه قوت نیروی انتظامی در انجام مأموریت‌ها و تولید و تأمین امنیت در عرصه‌های مختلف است.

اعتماد مردم بزرگ‌ترین سند افتخار نیروی انتظامی است

به گزارش بندیرنیوز؛ ، حسین کلانتری در آیین غبارروبی گلزار مطهر شهدای یاسوج بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد بر اساس آخرین بررسی ها و ارزیابی های نهادهای امنیتی و نظارتی در وزارت کشور و شورای عالی امنیت ملی از استان های امن کشور محسوب می شود.

وی تصریح کرد: تحقق این مهم در سایه تلاش های شبانه روزی ، انسجام و وحدت رویه نهادها و نیروهای امنیتی و انتظامی در سطح استان است.

کلانتری با بیان اینکه وظایف و ماموریت های پلیس متناسب با شرایط و به فراخور زمان تغییر یافته است، گفت: شرط لازم در انجام بهتر ماموریت ها از سوی این نیرو نیازمند حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی هم از جانب دولت ، نظام و حاکمیت و هم تقویت و استمرار حمایت ها از سوی مردم و جامعه است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: نیروی مقتدر و عزتمند انتظامی جمهوری اسلامی در کنار تامین امنیت داخلی از نقطه صفر مرزی تا جای جای این مرزوبوم، حافظ و پاسدار ارزش ها و آرمان های والای انقلاب و نظام اسلامی هستند.

وی به حرکت عظم میلیون ها زائر و عاشق حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: بیش از ۳۰ هزار نیروی فداکار و عاشق امام حسین نیروی انتظامی در مرزهای ورودی به کربلای معلی و در مسیر زائران وظیفه تامین امنیت آنها را عهده دار شده اند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد نیز در این آیین گفت: تداوم حرکت متعهدانه و مسئولانه نیروی انتظامی‌ در انجام ماموریت ها و فعالیت های خود نیازمند توانمندسازی و روزآمدی این نیرو در ابعاد مختلف، بهره گیری هوشمندانه از فناوری های روز و نیز استفاده مطلوب از ظرفیت های مردمی و جلب مشارکت عمومی جامعه تحقق خواهد یافت.

سردار مهدی انصاری با اشاره به عملکرد مطلوب نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در مقابله با انواع جرائم گفت: ظرف ۶ ماه گذشته سال جاری افزون بر سه تن و ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط نیروهای جان برکف در حوزه مبارزه با مواد مخدر استان کشف و ضبط شده است.

وی تصریح کرد: در این مدت همچنین بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بخش های مختلف از قاچاقچیان کشف و ضبط شد که میزان کشفیات در این زمینه نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۲۰ درصدی داشته است.

گفتنی است در هفته نیروی انتظامی که از ۱۱ مهر ماه جاری با شعار «پلیس هوشمند، امین مردم» آغاز شده است، بیش از ۱۳۰ برنامه مختلف در این استان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما