پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

اضافه شدن ۸ آمبولانس به ناوگان اورژانس کهگیلویه و بویراحمد | بندیر نیوز

کد خبر: 15908
تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۹۸ - ۱۲:۴۵

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از اضافه شدن ۸ دستگاه آمبولانس و بکارگیری ۳۶ نفری در اورزانس ۱۱۵ استان خبرداد.

اضافه شدن ۸ آمبولانس به ناوگان اورژانس کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بندیرنیوز؛ دکتر پرویز یزدانپناه در دیدار با تکنسین اورژانس ۱۱۵ یاسوج افزود : تکنسین اورژانس بودن شغل نیست بلکه عشق است و همین موضوع نیز اجازه می‌دهد تا فردی در سرما و گرما، شب و روز، شادی و غم با هدف خدمت به انسان دیگری در آمادگی کامل به سر ببرد .

 

وی اظهار کرد: این نیروهای خط مقدم عرصه سلامت همواره شجاعانه وارد میدان پر مشقت امداد و نجات شده‌اند و در این راه حتی از جسم و جان خویش نیز دریغ نکرده‌اند .

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اشاره به اینکه ۴۵ پایگاه اورژانس در این استان فعالیت دارند، خاطرنشان کر د: از این تعداد ۴۳ مورد زمینی و دو پایگا ه نیز هوایی هستند که به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می‌کنند .

 

یزدانپناه تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۴ آمبولانس به ناوگان اورژانس کهگیلویه و بویراحمد اضافه شده و مجوز ۸ آمبولانس دیگر نیز اخذ شده است.

 

وی با اشاره به اینکه برای هر دستگاه آمبولانس ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز است، ادامه داد: راه اندازی پایگاه اورژانس ” چیتاب ” در دستور کار بوده و در این زمینه هم اکنون مشغول رایزنی با مسئولان محلی و مردم خوب منطقه برای تامین زمین هستیم .

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بزودی ۲۵ نیروی شرکتی با برگزاری آزمون به پرسنل اورژانس ۱۱۵ اضافه می‌شود و آزمون ۱۱ نیروی استخدامی نیز در مهرماه برگزار می‌شود .

 

یزدانپناه عنوان کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده اتوماسیون اداری اورژانس ۱۱۵ تا یک ماه آینده راه اندازی می‌شود.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما