پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

اشتباه پشت اشتباه | بندیر نیوز

کد خبر: 7845
تاریخ انتشار: ۴ اسف ۹۵ - ۱۸:۴۴

زریر حجتی-مدیر مسئول موضع گیری های رئیس جمهور محترم در مناسبات ملی و بین المللی و بویژه مغایرت گفتاری  با جهت گیری های راهبردی رهبر معظم انقلاب در این دو حوزه باعث تأسف و شگفتی خیل عظیمی از دوستداران نظام گردیده است. از منظر مردم، برآیند موضع گیری های رئیس جمهور محترم طی این چندسال […]

زریر حجتی-مدیر مسئول

موضع گیری های رئیس جمهور محترم در مناسبات ملی و بین المللی و بویژه مغایرت گفتاری  با جهت گیری های راهبردی رهبر معظم انقلاب در این دو حوزه باعث تأسف و شگفتی خیل عظیمی از دوستداران نظام گردیده است.

از منظر مردم، برآیند موضع گیری های رئیس جمهور محترم طی این چندسال مؤید آن است که این اشتباهات پایانی ندارد و بلکه اشتباه پشت اشتباه است چرا که رئیس جمهور محترم در قبال قانون اساسی و دفاع از حقوق ملت مسلمان سوگند یاد کرده و در چنین ساختاری مکلف و متعهد به حراست و صیانت از آرمان های نظام است ولی قریب به چهار سال است که به سبک و سیاق سال های آخر احمدی نژاد با طعنه و کنایه، تأثیرپذیری از سیاسیون خاص و وفاداری به قانون اساسی چنان که شایسته و بایسته است ظهور نیافته وبنظر می رسد اشتباهاتی را مرتکب گردیده بطوریکه حتی با تذکرات تصریحی و تلویحی رهبر معظم انقلاب مبنی بر رعایت خط مشی نظام نه تنها عذرخواهی از محضر ملت شریف نکرده بلکه با اتخاذ سیاست های نامتناسب با شئون ریاست جمهوری ، به رعایت حرمت شورای محترم نگهبان با آن همه خدمات شایسته به نظام خود را چنان که اقتضاء قانونی دارد مقید ندانسته است. شیوه واکنش به مطالبات مردم با الفاظ غیر متعارف و توهین آمیزی چون بیسواد ، بروید به جهنم، عینک بزنید، اسلام رحمانی ،اسلام انقلابی و … نیز دون شئون جایگاه حقوقی وی است.

نحوه مواجهه با برجام پس از اثبات خیانت نظام سلطه و توجیه گری در برجام های 1،2،3 از حیث عبور از شروط مقام ولایت و خطوط قرمز نظام و مزید بر همه موارد شیوه نفوذ فتنه گران و دنبال کنندگان اصلاحات آمریکایی ، مورد تنفر دوستداران و حامیان نظام واقع شده است . مردم انتظار عذرخواهی از رئیس جمهور را دارند و در غیر اینصورت معتقدند که شورای نگهبان به جهت مر قانون باید در صلاحیت وی تجدید نظر کند.

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما