پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

استقبال کم‌نظیر دیشموکی‌ها از خدام حرم رضوی/تصاویر | بندیر نیوز

کد خبر: 14894
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۹۸ - ۱۰:۳۶

مردم شهر دیشموک و حومه از خادمین آستان قدس رضوی و پرچم مضجع شریف علی بن موسی الرضا(ع) استقبال باشکوهی کردند.

استقبال کم‌نظیر دیشموکی‌ها از خدام حرم رضوی/تصاویر

به گزارش بندیرنیوز؛  مردم شهر دیشموک و حومه از خادمین آستان قدس رضوی و پرچم مضجع شریف علی بن موسی الرضا(ع) استقبال باشکوهی کردند.

مردک شهر دیشموک و روستای امامزاده میرسالار(ع) در حرم مطهر امامزاده میرسالار(ع) به استقبال خادمین رفته و پس از زیارت امامزاده راهی شهر دیشموک شدند. پس از ورود به شهر دیشموک با امام جمعه و شورای اداری بخش دیشموک دیدار و خیرمقدم گویی توسط امام جمعه شهر دیشموک از خادمین امام رضا(ع) صورت گرفت.

حجت الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک در دیدار خادمین حرم رضوی گفت: مردم شهر دیشموک از صبح یوم جاری تاکنون با برپایی ایستگاه صلواتی و دعوت از مردم انتظار حضور پر خیر و برکت شما را می کشیدند که با دیدن پرچم آن امام همام و حاملان آن به فکر معشوق افتادند و طلب حاجات نمودند.

وی افزود: بخش دیشموک دارای مردمانی مومن و انقلابی است که جا دارد آستان قدس رضوی تسهیلات خوداشتغالی و طرح‌هایی همچون احداث مسجد و خانه عالم را در این دیار فعال نماید.

مردم ولایتمدار شهر دیشموک با جمعیت باشکوهی در ابتدای خیابان کمیل تا مسجد صاحب الزمان(عج) به انتظار نشستند و بالاخره راس ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه حاملان و پیام آوران آستان مقدس امام رئوف به دیدار آنان رفتند و با بوسیدن پرچم آن امام همام درد و دل شان را با خدای خود و توسل به  اهلبیت عصمت و طهارت ابراز کردند.خادمان حرم ضمن استقبال از مردم و بردن پرچم حرم در بین مشتاقان به آنان نمک متبرک می دادند تا مردم مسلمان با استفاده از آن راه و رسم زندگی شان را از نمک متبرک آستان حضرت دوست بگیرند.

خادمان حرم یار پس از استقبال بی نظیر مردم از مسئول کانون خادمیاری و رابط آن با اهدای نشان لیاقت آستان قدس تجلیل کردند.

خادمان حرم رضوی پس از دیدار عمومی با مردم شهر دیشموک با سه خانواده شهیدان افروغ، تربالی و دارائی دیدار کردند و از مادران شهدا خواستند تا برای آنان دعا کنند. در هنگام ورود به خانه های مادران شهدا با استقبال گرم آنان و دود و اسپند و پذیرایی مواجه شده و رضایت کامل خودشان را از این برنامه مطرح کردند.

پس از دیدار خانواده های شهدا این بار نوبت بیماران معلول و سرطانی بود که با توسل جستن به پرچم آستان قدس رضوی به فکر شفا گرفتن از آن امام رئوف بیفتند زیرا پیراهن یوسف نبی ، یعقوب پیغمبر بینا کرد و پرچم مضجع شریف حضرت یار دل های مشتاقان و عاشقان را به انوار الهی منور ساخت.

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما