پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

استاندار برای چندمین بار از سلامت و امنیت انتخابات آینده سخن گفت؛ زنبیل اعتماد | بندیر نیوز

کد خبر: 16155
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۹۸ - ۱۹:۵۰

کلانتری با علم به زیر و بم های استان، زنبیلی از اعتماد را با ایده و دغدغه می بافد که نیازمند تقویمی سیاسی است تا ساختار اجرایی آن شکل قضاوت بگیرد.

استاندار برای چندمین بار از سلامت و امنیت انتخابات آینده سخن گفت؛ زنبیل اعتماد

به گزارش بندیرنیوز؛
استاندار کهگیلویه و بویراحمد هر چند با عیار نگاهش حق الناس را در آیینه رستاخیز جزا بر هر گونه تعلقات دنیوی ترجیح داده تا اعتمادزا باشد اما زخم های مانده بر پیکر جامعه را که ناشی از رفتارهای غلط انتخاباتی گذشته است میراث دار است و اصلاح نسبی ساختار سیاسی و اجرایی نمی تواند مرهمی بر آن زخم هایی باشد که روزی بافندگانی در جایگاه وی با عوامفریبی بر آن نمک پاشیده اند.
هنوز برخی از آن حلقه انصار و اذناب در عرصه های سیاسی و اجرایی جولان می دهند و زنبیل اعتماد آفرین کلانتر را نشانه رفته تا با تزویری ناکارآمدی این یکی و کارآمدی آن یکی را که بانی اعتمادزدایی با آپارتاید قومی و سیاسی بود، نتیجه بگیرند.
کلانتری اراده کرده که صداقت را به عنوان بهترین سیاست عملی نماید ولی الزام به هر امری مستلزم امر به مقدمه آن نیز هست که البته این مقدمه چینی با ردای برخی مدیران سفارشی سنخیتی ندارد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی روزهای گذشته در دو نشست جداگانه با جریان اصلاحات و اصولگرا مطالب مهمی را پیرامون عزم و اراده جدی بر مردم مداری و تأکید تلاش به برگزاری انتخابات در کمال سلامت و امنیت بیان نموده که به نقل از روابط عمومی حسین کلانتری در نشست با اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: استاندار نماینده عالی دولت و یا به فرمایش مقام معظم رهبری نماینده نظام است پس باید همه را ببیند. وی با تاکید بر اینکه بدون شک حق این بوده افرادی در دولت‌ها مسئولیت بگیرند که به دولت رای داده و برنامه‌های آن را قبول داشته باشند، عنوان کرد: بعد از روی کار آمدن دولت احمدی نژاد یک روز در نماز جمعه حضور پیدا کرده و از مردم خداحافظی کردم.
کلانتری ابراز کرد: وابسته به کسی نیستم از طرف دولت و شخص رئیس جمهور آمده‌ام و اگر عمری باشد تا آخر دولت هستم و بعد از آن هر دولتی با هر گرایشی بیاید با ادب این جایگاه را می‌سپارم و می‌روم. وی خاطرنشان کرد: قول داده‌ام با تمام توان برای توسعه این استان تلاش کنم و به تعبیر حضرت امام(ره) مامور به تکلیف هستیم و نیامده‌ایم که با دست خود آتش در قبرم بریزم بلکه می‌خواهم کار کنم.
نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بحث استخدام‌ها و پرداخت تسهیلات بانکی غیر قانونی ادامه داد: در این زمینه به دستگاه‌های نظارتی خواستم به این موضوع ورود کرده و هر آنچه قانون بوده اجرایی کنند و در این زمینه مردم می‌توانند شکایت کرده تا آن‌ها نیز بررسی کنند.
کلانتری با تاکید بر اینکه در انتخابات آینده برای فرد خاصی خط قرمز نداریم، افزود: اینکه چه کسی رای می‌آورد برای ما مهم نبوده بلکه دغدغه برگزاری انتخاباتی سالم و در امنیت کامل را داریم و البته انتظار می‌رود اگر جایی تخلفی مشاهده شد به نهادهای مسئول ارائه شود زیرا فرافکنی و شلوغ کردن دردی را دوا نمی‌کند. وی با اشاره به اینکه یک ساعت، یک سال و یا دوسال استاندار باشم برایم فرقی ندارد، تصریح کرد: ما بچه‌های امام خمینی(ره) و پیروان امام خامنه‌ای هستیم و اعتماد مردم به نظام مهم است و در این راستا با هیئت نظارت هماهنگ هستیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اعضای هیئت اجرایی را باید هیئت نظارت تایید کند و در واقع بالای سر هر هیئت اجرایی یک هیئت نظارت وجود دارد.
کلانتری با بیان اینکه قیامت خود را برای دنیای هیچ فردی نمی‌فروشیم، بیان کرد: احد جمالی معاون سیاسی خود جانباز و برادر دو شهید است و این فرد نمی‌گذارد در انتخابات خیانت شود. وی با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به محض ثبت نام در انتخابات دیگر با دیگر نامزدها برای ما فرقی ندارند، ادامه داد: هنگام انتصاب معاون سیاسی و امنیتی برخی مسائلی پیش آمد که گفتم اگر معاون خود را نتوانم انتخاب کنم نیم ساعت در این شهر نمی‌مانم زیرا آمده‌ام نوکری مردم را بکنم.

 

 

انتهای پیام/ح

 

 

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما