پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

اجرای ۴۷ برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کهگیلویه | بندیر نیوز

کد خبر: 15919
تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۹۸ - ۱۹:۰۹

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت:به مناسبت هفته مقدس اجرای ۴۷ ویژه برنامه در کهگیلویه پیش‌بینی شده است.

اجرای ۴۷ برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کهگیلویه

به گزارش بندیرنیوز؛ سید حمزه محقق‌زاده با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس از اجرای ۴۷ ویژه برنامه این هفته در شهرستان خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: رژه نیروهای مسلح که همه ساله در آغاز هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شد امسال در دهدشت برگزار نخواهد شد. محقق‌زاده از برگزاری یادواره شهدای چاروسا در نخستین روز از هفته دفاع مقدس به مهمترین برنامه‌های این هفته نام برد و گفت: حضور مسؤولان در این یادواره جوسازی اخیر مبنی بر شهیدزدائی از جامعه را خنثی می‌کند.

محقق‌زاده گفت: دفاع مقدس تاریخ گهربار هشت سال جانفشانی دلیرمردانی است که در سایه ولایت فقیه و وحدت مردم باعث سربلندی ایران اسلامی شدند.

وی اهداف بزرگداشت هفته دفاع مقدس را تبیین نقش بی‌بدیل بسیج، حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ولایتمداری، ترویج ایثار، مقاومت، جهاد ،شهادت و خودباوری ملی و دینی عنوان کرد.

محقق‌زاده تصریح کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعارمحوری«ما پیروزیم» اجرا خواهد شد. وی همچنین از برپایی میز خدمت در محلات کم برخوردار و آسیب‌پذیر دهدشت در سوم مهر ماه خبر داد و گفت: گلزار مطهر شهدا غبارروبی گلزار شهدا چهارم مهر ماه عطرافشانی می‌شود.

 

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما