پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

اجرایی شدن ۳ پروژه بیمه سلامت در کهگیلویه و بویراحمد | بندیر نیوز

کد خبر: 15830
تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۹۸ - ۱۸:۴۷

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه پروژه نسخه الکترونیک، استحقاق‌سنجی و رسیدگی الکترونیک تا پایان سال در سراسر استان اجرایی می‌شود.

اجرایی شدن ۳ پروژه بیمه سلامت در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بندیرنیوز؛ غلامرضا کاظمی اظهار داشت: ۵۳۰ هزار بیمه شده تحت پوشش بیمه سلامت در استان وجود دارد که از این تعداد ۱۰۲ هزار نفر در شهرستان کهگیلویه از خدمات این نوع بیمه برخوردار هستند.

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه کلنگ‌زنی پروژه احداث ساختمان بیمه سلامت گفت: با موسسات درمانی، بیمارستان‌های دولتی،مراکز سونوگرافی ، رادیولوژی و دندانپزشک قرار داد داریم و به بیمه شدگان خدمات ارائه می‌دهند.

این مسؤول اضافه کرد: سه پروژه مهم در حوزه بیمه سلامت سال ۹۷ آغاز شده که تا پایان سال به شکل کامل در سراسر استان اجرایی می‌شوند.

وی، استحقاق سنجی برای رفع همپوشانی بیمه‌ها، نسخه‌نویسی الکترونیک و رسیدگی الکترونیک را از پروژه‌های در حال اجرای بیمه سلامت عنوان کرد.

کاظمی‌ با اشاره به اینکه سالانه ۲۰۰ میلیون تومان برای صدور دفترچه هزینه می‌شود، گفت: با نسخه نویسی الکترونیک این هزینه صرفه‌جویی خواهد شد.

وی ادامه داد: رسیدگی الکترونیک در بیمارستان‌های امام سجاد و شهید بهشتی یاسوج شروع شده که قرار است تا آبان ماه در همه بیمارستان‌ها به سرانجام برسد.

انتهای پیام/ح

نویسنده: عصر انتظار
نظرات بینندگان

دیدگاه شما